Diskuze

Dotaz 282

Vytvořeno: 03.1.2012

Dobrý den, bohužel Vás nepotěším, naše laboratoř se specializuje pouze na vyšetření a nikoliv na léčbu vlastní nemoci. Ve Vašem případě bych doporučoval konzultaci s některým nezávislým pracovištěm pro léčbu neuroinfekcí.

564

Vladimír Horáček

Vytvořeno: 03.1.2012

Dobrý den, možná že vyslovím podivuhodný dotaz, jsem postižen boreliózou (potvrzeno elisou a westerblotem, včetně všemi symptomy sdělované Mudr. Siversem). Jsem léčen na klinice v Brně. Léky xorimax (bez efektu), azitrox (bez vážnějšího efektu). Poslední tvrdý návrh ošetřujícího lékaře je infúze ( léku ceftriaxonem) a jiný návrh prý nemá. Mně se infúzová léčba jaksi nezdá, neboť jsem kardiak a beru na srdce 5 prášků. Z příručky\"Pokročilá témata v lymské nemoci\"(Burrascano) je ukázána celá řada léčení, která infúzi nevyžadují. Prosím Vás laskavě, není Vám známo pracoviště lékařů, které provádí neinvazní metody léčení, případně lékař, se kterým je možno vést rozumnou debatu? Byl jsem již 2krát na jipce s arytmiemy a těch 5 prášků mne drží v pohodě. Nerad bych tedy měnil. Můj srdečný dík za odpověď s pozdravem V.H.

563

Vložení příspěvku